O nas

Firma PRIMA–ROL działa na rynku usług rolniczych od 2010 roku, świadcząc usługi m.in. w zakresie siewu buraków, kukurydzy, zbioru rzepaku, zbóż, kukurydzy, prasowania słomy, wykonywania zabiegów ochrony roślin itp.

 

Z myślą o rosnącym zapotrzebowaniu rynku usług rolniczych, mając na uwadze aspekty ekologiczne i ekonomiczne narzucane przez Unię Europejską oraz bardzo konkurencyjne rolnictwo zachodnie, PRIMA–ROL kładzie szczególny nacisk na jakość wykonywanych usług. Poszerzając ciągle obszar działania, powiększając flotę maszyn oraz stosując nowoczesne technologie, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rolnictwa.


Dokładamy wszelkich starań aby zaoszczędzić Twój czas i pieniądze, przez co zwiększyć konkurencyjność produkcji w Twoim gospodarstwie.

Od 2014 roku wprowadzamy nową usługę w zakresie siewu buraków cukrowych, zbóż oraz kukurydzy na wstępnie przygotowanej glebie, a także w uprawie uproszczonej jak i siew bezpośredni (w ściernisko).


Dzięki współpracy z Cukrownia GLINOJECK SA usługa siewu buraków cukrowych może być rozliczona po zbiorach za pośrednictwem cukrowni.
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
Kontakt
PRIMA-ROL
NIP: 774-259-85-39
Piączyn 68, 09-440 Staroźreby
e-mail : biuro@prima-rol.pl
tel. 691 409 961, 510 730 168
Copyright © 2015 - All Rights Reserved - Prima-Rol